Sipariş Hakkında Sorular

Farklı illerde üretilen ürünler tek bir paket içerisinde özenle hazırlanarak, adresinize teslim gönderilmektedir

2-4 iş günü içerisinde sipariş vermiş olduğunuz ürünleri yörelerinden temin edip, kargo ile adresinize teslim edilmek üzere tarafınıza kargo ile göndermekteyiz.

Siparişi verilen ürünler 2-4 iş günü içerisinde tedarikçilerimizden en taze bir şekilde temin edilip, tarafınıza gönderilmek istendiği için biraz zaman almaktadır. Her yöreye ait ürünleri bir kargoda birleştirerek sizlere ulaştırmaktayız

Süper Hızlı Kurye kategorisindeki ürünler sepete atılarak ve ödeme tipi seçeneklerinden moto kurye hizmeti seçilerek moto kuryenin kapsamış olduğu ilçelerde iseniz yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir tarafına Türkiye'nin en iyi kargo şirketleri ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargolar haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadır.

Gönderimlerimiz Türkiye sınırları ile kısıtlıdır. Yurtdışı gönderimlerimiz bulunmamaktadır.

Soğuk ürünlerimizi, özel ambalajlama sistemi ile buz aküleri koyarak gönderimini yapmaktayız. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Şerbetli tatlı ürünlerimiz diğer ürünlerinizden ayrı bir şekilde tedarikçimizden direkt olarak tarafınıza gönderilmektedir

Hafta içi 09:00 – 15:00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünler stoklarımızda mevcutsa, tedarik edilmeyecekse; aynı gün kargoya verilir.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

Memlekettengelsin.com ailesi olarak kişisel bilgilerinizin güveni bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası"nı kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Tarafınıza “siparişiniz onaylandı” maili gönderildikten sonra ürünlerinizin tedarik süreci başlar. Siparişlerinizi, tedarikçilerimiz ile bağlantı kurarak 2-4 iş gününde ürünlerinizi tek bir paket içerisinde toplamaya başlarız ve en kısa zaman içerisinde kargoya vererek, adresinize teslim edilmesini sağlarız. 

Adres MyOfficeArt Adres    : Güzelburç Mah. Utku Acun Cad. No :8 Antakya / HATAY (Antakya Yeni Sanayi Girişi)
Telefon MyOfficeArt Telefon : +90 326 290 36 16          Fax MyOfficeArt Fax : +90 326 290 36 16
Mail MyOfficeArt Mail : info@myofficeart.net