Ödeme Seçenekleri

  Güvenli Ödeme

         www.myofficeart.net'da kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenli olmaktadır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca Tekstilcim.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartı 128 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

  Kartı İle Ödeme

         www.myofficeart.net 'dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

          Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

  Havale/EFT İle Ödeme

          Ödemeyi kredi kartıyla yapmak istemeyen müşterilerimiz, Havale/EFT yoluyla ödemelerini yapabilmektedirler.

          Havale/EFT’nizi gerçekleştirirken, açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanızı önemle öneririz. Aksi durumda siparişlerinizin ödemesinin onaylanması gecikebilir. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numaranızı girmeniz mümkün olmayacağından, hesabımızdaki tutarlardan ödemenizi bulmamız zaman alabilmektedir.  Dolayısı ile elimizde olmayan nedenlerden siparişinizin gönderimi gecikebilir. Mecbur olunmayan durumda ATM'den para transferi yapmamanızı rica ediyoruz.

       Havale/EFT siparişlerinde, ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.

  Telefon İle Ödeme

   İnternetten siparişinizi Müşteri Hizmetleri ekibimize oluşturmak isterseniz, 0 342 323 28 08 numaralı telefondan arayarak siparişinizi iletebilirsiniz. Telefon kanalı ile vereceğiniz siparişlerde ister kredi kartı veya isterseniz Havale/EFT ile sipariş oluşturtabilirsiniz.

   

Adres MyOfficeArt Adres    : Güzelburç Mah. Utku Acun Cad. No :8 Antakya / HATAY (Antakya Yeni Sanayi Girişi)
Telefon MyOfficeArt Telefon : +90 326 290 36 16          Fax MyOfficeArt Fax : +90 326 290 36 16
Mail MyOfficeArt Mail : info@myofficeart.net