Biz Kimiz

  Ofis mobilyası ve aksesuarları oturma grupları üretimi pazarlaması ve ihracatı üzerine hizmet veren firmamız Myoffice markası ile gerek kurumsal gelişme ivmesi gerekse üretim ve satış hacmi itibari ile ofis mobilyası sektörüne yön veren firmalardan biri oldu.

  My office ofis mobilyaları adı altında sunulan ürünlerimiz kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir. My office zirvede kalmanın zirveye ulaşmaktan daha zor olduğunu bilmekte ve faaliyetlerinin her alanında bu sorumlulukla hareket etmektedir.

  Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan Myoffice, sahip olduğu global vizyon, girişimizi ruh ve dinamizm ile geleceğin ofislerini bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır.

  My office ofis mobilyaları uzman kadrosu kalite anlayışı müşteri odaklı olması neticesinde hakkettiği saygın yeri almıştır..

  Myofficeart ürünlerini; proje ve konsept analizi araştırma eskiz, etüt ve tasarım ile başlayıp tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar çözümleyerek gerçekleştirir. Amaç özgün bir ürün değil aynı zamanda müşterinin yatırım optimizasyonunu sağlayarak doğru ürün seçimi akıllı üretim metodları ve detaylar geliştirmektir.

  My office ofis mobilyaları ürünleri 5 yıl garantili olup sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. My office ofis mobilyaları mağazasından almış olduğunuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmeti il sınırları içerisinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır. My officeart sizi yormadan işinizi kolaylaştırmak amacıyla ofisleriniz için ücretsiz mimari projelendirme hizmetini sunmaktadır. Mağazada bulunan mimar ve iç mimarlarımız ofisinizin mimari projesi yada ölçülerine göre bilgisayar ortamında çizim yapmakta, ofisinize en uygun Myoffice mobilyalarını seçmemizde yardımcı olmaktadır.

  My office; personelinin my office’nin bir parçası olduklarını hissederek; üretken; yenilikçi ve çevreye saygılı bir dünya yaratmalarını istemektedir. Bu bağlamda kurum içinde yer alan tüm personelin ve yeni katılanların performansına ve bağlılığına önem verir, yeteneklerinin geliştirilmesini hedefler. Bu nedenle insana önem vermek , şeffaflık ,sürekli eğitim ve geliştirme, insan kaynakları politikalarının temel taşlarını oluşturur. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Adres MyOfficeArt Adres    : Güzelburç Mah. Utku Acun Cad. No :8 Antakya / HATAY (Antakya Yeni Sanayi Girişi)
Telefon MyOfficeArt Telefon : +90 326 290 36 16          Fax MyOfficeArt Fax : +90 326 290 36 16
Mail MyOfficeArt Mail : info@myofficeart.net